Chcąc powiększyć Dział Sprzedaży ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie., poszukujemy osób, które chciałyby do nas dołączyć, pracując na stanowisku Asystenta ds. Sprzedaży.

TWOJE ZADANIA:

– asystowanie w prowadzeniu projektów sprzedażowych,

– wsparcie przy budowaniu relacji z partnerami biznesowymi,

– wsparcie przy tworzeniu ofert handlowych,

– udział w kreacji materiałów POS,

– analiza konkurencji,

– rozwój własnych kompetencji w obszarze materiałów POS

 

OCZEKUJEMY:

– znajomości języka polskiego oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

– chęci do nauki i doskonalenia umiejętności,

– umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

– umiejętności pracy zespołowej,

– kreatywnego myślenia oraz dociekliwości,

– minimum średniego wykształcenia,

– prawa jazdy kat. B

 

ZAPEWNIAMY:

– kompleksowe przyuczenie w zakresie powierzonych obowiązków,

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,

– pakiet medyczny,

– pakiet szkoleń,

– realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji

Siedziba firmy mieści się w Wiązownie!

 

O nas

W branży materiałów reklamowych POS jesteśmy obecni od 2001 roku. Zapewniamy szerokie wsparcie kampanii marketingowych w punktach sprzedaży popularnych marek na całym świecie. Produkujemy displaye, ekspozytory, stojaki i standy reklamowe. Jesteśmy doceniani nie tylko przez naszych klientów, ale także przez jury międzynarodowych konkursów branżowych, w których zdobyliśmy już ponad 100 nagród. Dołącz do naszego zespołu!

 

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ATS Display Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez ATS Display Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie (05-462), ul. Boryszewska 22 C. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do ATS Display Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez ATS Display Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Aby uzyskać szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zapoznaj się z  Klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników i współpracowników