While very diverse, my aesthetic approach often involves distinct sense of play and global vision, aiming to put the fun in functional. Strategically, our work aims to elevate brands offerings by distilling core messaging down to its clearest and fresh visual values. While very diverse, our aesthetic approach often involves distinct sense of play, aiming to put the fun in functional.Our aim is to investigate the processes of type design  and design itself  as a non-dogmatic practice. Stressing the form, stretching the concepts up to corrupting rules and misuse of tools. We like to conceive typography as system and medium. Strategically, our work aims to elevate brand offerings by distilling core messaging down to its clearest and freshest visual form.

Anyday Nuts Display

Jak mówi angielskie porzekadło, dobro przybywa do nas w małych paczuszkach. I to by się zgadzało! Orzechy to samo zdrowie i witalność, która niezbędna jest każdemu niezależnie od wieku. Aby ułatwić ich chwytanie ich w biegu lub pomóc w dokonaniu świadomej decyzji stworzyliśmy nasz display, który pomieści cały wachlarz orzechów do wyboru! Można je nie tylko zawiesić na specjalnych haczykach, ale także przechowywać w drewnianej skrzynce znajdującej się w dolnej części ekspozytora. Prostota i urok! Nic dodać, nic ująć!

Więcej Info

Lillet Cart

Francuski aperitif Lillet to marka dla ludzi wymagających i lubiących nowe doznania, którzy oprócz wysokiej jakości, szukają w alkoholu zaskakującego smaku. Ten nietuzinkowy smak Lillet charakteryzuje smak kandyzowanych pomarańczy, miodu, żywicy sosnowej i egzotycznych owoców. Podobna oryginalnością cechuje się zaprojektowany i zbudowany przez nas wózek. Zaletą tego oryginalnego ekspozytora jest gwarancja prezentacji produktu z czterech stron. Jest on bardzo pojemny, pomimo dość kompaktowego wymiaru. Display wyposażony jest w dwudziestocalowe koła rowerowe, które pełnią funkcję dekoracyjną, ale bez najmniejszego problemu zapewniają mobilność niezatowarowanego standu. Wózek Lillet jest częścią ekspozycji składającej się ze stolika w stylu Boho i plecionych puf. Strefę ze wszystkimi elementami wykonywaliśmy dla klienta w całości.

Więcej Info

Dwumodułowy stand paletowy Carlsberg

Konstrukcja ta jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie istotne jest zaplanowanie przestrzeni. Ta prosta, wytrzymała konstrukcja posiada również możliwość zmiany komunikacji w zależności od aktualnych planów reklamowych.

Więcej Info

News

Złote Wiązy 2022

15 lat pracy? Tak!

Szafa Sterująca Optima

Bombay Sapphire Gallery Expo