While very diverse, my aesthetic approach often involves distinct sense of play and global vision, aiming to put the fun in functional. Strategically, our work aims to elevate brands offerings by distilling core messaging down to its clearest and fresh visual values. While very diverse, our aesthetic approach often involves distinct sense of play, aiming to put the fun in functional.Our aim is to investigate the processes of type design  and design itself  as a non-dogmatic practice. Stressing the form, stretching the concepts up to corrupting rules and misuse of tools. We like to conceive typography as system and medium. Strategically, our work aims to elevate brand offerings by distilling core messaging down to its clearest and freshest visual form.

Ron Centenario

Ron Centenario to coś więcej niż rum z Kostaryki. Jest to dar natury Kostaryki, jej mieszkańców i kultury. Jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy myślą nieszablonowo, dążą do osobistego szczęścia i satysfakcji, a nie tylko wartości materialnych. To odpowiedni rum na wyjątkowe chwile. To właśnie taka myśl zainspirowała pomysł na ekspozycję. Zastanawialiśmy się, jak przenieść kawałek kostarykańskiego raju i podzielić się nim z Europejczykami. Na pozornie małej powierzchni jednego stoiska zmieściliśmy 9 różnych rumów z dodatkowym zestawem degustacyjnym. Egzotyczne liście zostały precyzyjnie dobrane tak, aby przypominały głęboką zieleń i wilgoć kostarykańskiej dżungli.

Więcej Info

Ekspozytor Single Malt Whisky

Design thinking to proces rozwiązywania problemów poprzez nadawanie priorytetu potrzebom konsumenta. Wykorzystuje iteracyjne, praktyczne podejście do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Dokładnie tak stworzyliśmy ten nietypowy ekspozytor. Lista wymagań, postawiona przed nami była wyzwaniem. Zdejmowalny metalowe plecki umożliwiają łatwy dostęp do butelek znajdujących się za displayem. Postawiony w miejscu innym niż półka ekspozytor wyposażyć można dodatkowo w przezroczystą, zamykaną na klucz gablotę dla lepszej prezencji tej wysokiej jakości whisky single-malt. Po raz pierwszy wykorzystaliśmy tak wiele różnorodnych materiałów w jednym POSM. Lista jest dość długa i zawiera czarny korek, dwa rodzaje forniru kamiennego, laminat miedziany, stal czy corian. Ten wyjątkowy ekspozytor docenią koneserzy whisky tylko w sklepach specjalistycznych.

Więcej Info

Pernod Ricard Whiskey Multibrand Rack

Dla kluczowych graczy z porfolio Pernod Ricard zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy ten nieszablonowy projekt. Whiskey Multibrand Rack to ciekawa fuzja drewna, światła i metalu oraz kilku innych składników, których w tej konfiguracji nie często można doświadczyć w jednym standzie. A ten jest naprawdę wyjątkowy. Do jego wykonania użyliśmy wysokiej jakości drewna dębowego, kunsztownie plecionej siatki w kolorze miedzi oraz grawerowanych laserowo detali. Jak na POS z klasy premium przystało, rzeczy, które powinny być niewidoczne pozostają niewidocznie przy pomocy specjalnie zaprojektowanemu systemowi zawiasów. Aby zapewnić przyjemniejsze wrażenia wzrokowe, zainstalowaliśmy ściemniacz światła, który pomaga zaprezentować whiskey w jak najlepszym świetle. Don't do it yourself because we KNOW HOW to display!

Więcej Info