While very diverse, my aesthetic approach often involves distinct sense of play and global vision, aiming to put the fun in functional. Strategically, our work aims to elevate brands offerings by distilling core messaging down to its clearest and fresh visual values. While very diverse, our aesthetic approach often involves distinct sense of play, aiming to put the fun in functional.Our aim is to investigate the processes of type design  and design itself  as a non-dogmatic practice. Stressing the form, stretching the concepts up to corrupting rules and misuse of tools. We like to conceive typography as system and medium. Strategically, our work aims to elevate brand offerings by distilling core messaging down to its clearest and freshest visual form.

The Macallan Trolley

Rozwój rynku dóbr luksusowych wymaga kontaktu z konsumentem na najwyższym poziomie. Spójna i jakościowa komunikacja w kontakcie z nim potrafi zbudować prestiżową markę w miejscu sprzedaży.  Podstawą budowy świadomości marki wśród konsumentów może być ekspozycja w selektywnie dobranych punktach specjalistycznych, gastronomicznych czy podczas eventów. The Macallan jako marka łączy w sobie klasyczne przywiązanie do tradycji i jakości z innowacyjnym podejściem do kreacji nowych produktów. ATS Display jako globalny dostawca materiałów POS dla firmy The Edrington niezmiennie odzwierciedla te wartości projektując i produkując całą linię materiałów POS dla marki The Macallan.  Inspiracją dla designu wózka barmańskiego był wyjątkowy pod względem formy i kształtu, a charakterystyczny dla marki szewron, ze swoimi zakrzywieniami  i zaokrągleniami. Do produkcji wózka barmańskiego wykorzystaliśmy klasyczne połączenie stali i litego drewna oraz zastosowaliśmy dwa rodzaje lakierów – proszkowy w konstrukcji wózka i wodny z efektem stali cortenowskiej na półkach.

Więcej Info

Martini X-mas Zone

Strefa „Wznieś toast z Martini” to nasz świąteczno-noworoczny design, tworzący ekspozycję o powierzchni 20m2. Strefa dla win musujących z portfolio Bacardi-Martini (Martini Asti, Martini Prosecco) to wspaniała i bogato zdobiona propozycja, podkreślająca swym stylem glamour ten czas celebracji. Choinka wykonana została z metalu, półki zostały dodatkowo podświetlone, a oplatająca ją szarfa z tworzywa została uzupełniona migającymi diodami. Poza główną częścią ekspozycyjną, strefę wypełniają duże, prezenty w metalicznym, czerwonym kolorze.

Więcej Info

GaGaGu Display

Badania sugerują, że czarno-białe kontrastujące kształty i wzory są najsilniej rejestrowane na siatkówce oka dziecka, co powoduje wysłanie do ​​jego mózgu silniejszych sygnałów. Udowodniono również, że wystające elementy i różne struktury tkanin, dotykane,  zapewniają mózgowi dodatkową stymulację. Silniejsze sygnały oznaczają większy wzrost mózgu i szybszy rozwój wzroku. Wyniki te stały się podstawą dla powstania gamy zabawek GaGaGu, wspierających rozwój dzieci w pierwszych miesiącach ich życia. Aby ułatwić przekazanie tej ciekawej oferty zabawek rodzicom, ciociom i dziadkom, po raz kolejny we współpracy z TM Toys, narysowaliśmy, opracowaliśmy i zbudowaliśmy stand wyposażony w dość imponującą przestrzeń produktową, w tym haczyki umożliwiające modyfikację przestrzeni produktowej oraz półkę. Nasz ekspozytor jest również spójny z oprawą wizualną marki, która odznacza się kontrastową i żywą kolorystyką, do czego nawiązują boczne grafiki. GaGaGu po prostu przyciąga wzrok!

Więcej Info

News

Audyt SMETA4P zaliczony!

Szlachetna Paczka 2023

Złote Wiązy 2022

15 lat pracy? Tak!