Za nami kolejna edycja konkursu POS STARS 2018! To już 10. edycja konkursu nagradzającego najlepsze materiały, które wspierają sprzedaż. W minioną środę I czwartek uczestnicy targów FestiwalMarketingu.pl mieli okazję przyjrzeć się pracom zgłoszonym do konkursu. A było co oglądać! Aż 17 firm z branży postanowiło zgłosić swoje realizacje. Oczywiście nie mogło zabraknąć wśród nich i naszych display’ów POS.

10. edycja POP STARS to dla nas kolejny powód do dumy. Nasze display’e POS zostały nagrodzone w trzech kategoriach!

Santa’s Toy Factory otrzymała wyróżnienie w kategorii „Digital POS”. Inspiracją do stworzenia tej ekspozycji była fabryka zabawek Świętego Mikołaja. Ekspozycja wyposażona jest w liczne elementy interaktywne: ekran telewizyjny z funkcją Kinect oraz tablety wyświetlające reklamę Coca-Coli. Innowacyjnym elementem przygotowanym przez agencję Lemon&Orange jest specjalna aplikacja, która umożliwia rzucanie śnieżkami w bałwanka.

W kategorii „Napoje” nagrodę główną otrzymał Fuze Tea Display zaprojektowany i wyprodukowany przez nasz zespół. Niezwykła forma display’a, imponujące gabaryty i solidne wykonanie zostały docenione przez jurorów. Jesteśmy niezwykle dumni z tej nagrody – szczególnie, że w tym roku konkurencja była wyjątkowo zacięta!

Nagrodę główną w kategorii „Rozrywka” otrzymał także display FIFA 2018 Activation – również w pełni zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę. W tej ekspozycji zadbaliśmy o wszystko co ważne dla fanów piłki nożnej. Display został uzupełniony playstation, na którym można zagrać w emocjonującą grę Fifa 18. Żeby podkreślić klimat piłkarskich rozgrywek, przestrzeń wokół ekspozytora została wyłożona sztuczną murawą z podświetleniem.