Aktywuj sprzedaż dzięki naszym materiałom POS!

Masz pomysł, jak wesprzeć kampanię marketingową? Niezależnie od tego, czy szukasz prostego rozwiązania, czy potrzebujesz oryginalnego narzędzia do aktywacji sprzedaży – trafiłeś we właściwe miejsce! Właśnie tu rodzą się kreatywne projekty.

Projektując, upewniamy się, że jest to design innowacyjny. Podczas produkcji i wdrażania upewniamy się, że wykonanie zostało dokładnie przemyślane. Nasze ekspozycje reklamowe, stojaki i szeroka gama wszystkich innych materiałów POS jest dokładnie tym, w czym się specjalizujemy. Wybieramy najlepsze rozwiązania technologiczne, trwałe materiały, które w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem pozwalają nam uzyskać unikalny przekaz marketingowy. Nasza oferta obejmuje również szereg własnych rozwiązań systemowych w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów.

Ponieważ zrównoważony rozwój jest koniecznością stososujemy praktyki społecznie odpowiedzialne! Świadomi naszego wpływu na środowisko my, jako firma, dostrzegamy konieczność i zwiększoną potrzebę ponownego użycia i recyklingu już wyprodukowanego surowca. Do tematu środowiska podchodzimy odpowiedzialnie.

Daj nam znać, czego potrzebujesz!

Niezależnie od tego, czy szukasz prostego, nieskomplikowanego rozwiązania, masz własny pomysł na wsparcie swojej kampanii marketingowej czy potrzebujesz oryginalnego narzędzia do aktywacji sprzedaży – doskonale trafiłeś! Zajmujemy się kompleksowo produkcją materiałów POS. To w naszym studio projektowym rodzą się kreatywne projekty, a następnie pod czujnym okiem inżynierów urzeczywistniamy wizje w zakładzie produkcyjnym.

Materiały POS, które aktywują sprzedaż

Specjalizujemy się w rozwiązaniach idealnie dopasowanych do potrzeb Klienta – nawet tych najbardziej wygórowanych. Projektowane i produkowane przez nas display’e reklamowe, ekspozytory sklepowe, standy czy inne materiały POS odznaczają się oryginalnym designem i wysoką jakością wykończenia. Dobieramy najlepsze rozwiązania technologiczne, wybieramy trwałe materiały, co w połączeniu z nasza wiedzą i doświadczeniem pozwala uzyskać niepowtarzalny przekaz marketingowy. Dbamy o to, by realizowane przez nas projekty przyniosły oczekiwane korzyści naszym Klientom poprzez aktywację i wzrost sprzedaży prezentowanych produktów.

Standy reklamowe, display’e, ekspozytory dla Twojej marki

W ofercie mamy także szereg rozwiązań systemowych, zróżnicowanych pod względem kształtów i rozmiarów, opcji kolorystycznych, czy możliwości doboru paneli graficznych. Dostępne modele displayów mają nieograniczone możliwości budowania ekspozycji – od tych z dużym zatowarowaniem po ekspozycje imitujące prawdziwy produkt. Rozwiązania te są łatwe w użyciu, trwałe i co najważniejsze są dostępne w przystępnej cenie. Jako producent materiałów POS dbamy o to, by nasze produkty były dopracowane w każdym detalu.

Aktywuj dodatkową sprzedaż dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu!