Rynek alkoholi nieprzerwanie obserwuje wzrost zainteresowania tematyką whisky w Polsce i określany jest jako jeden z najszybciej rozwijających się na świecie.
Wraz z rosnącą popularnością, wzrasta liczba imprez dedykowanych whisky. Ich ideą jest przybliżenie odwiedzającym poprzez szereg degustacji i wykładów, kultury i tradycji związanych z wytwarzaniem i piciem whisky. Dwie z najpopularniejszych imprez poświęconych temu właśnie alkoholowi miały miejsce w Jastrzębiej Górze ( Festival Whisky JG) oraz w Warszawie (Whisky Live).
Obie imprezy odwiedzane są bardzo tłumnie zarówno przez koneserów, producentów i dystrybutorów alkoholi premium. Na potrzeby naszych klientów biorących udział w obu eventach zaprojektowaliśmy, zbudowaliśmy  i dostarczyliśmy pięć stref festiwalowych dla największych graczy w branży takich jak: The Macallan, The Highland Park, Bushmills, Bearface oraz Kraken. Realizacje te zostały wyeksponowane w towarzystwie dedykowanych marce ekspozytorów naladowych, standów wolnostojące oraz wózków barmańskich.  Don’t do it yourself, because we KNOW HOW to display.  Zachęcamy do zapoznania się z naszym Portfolio.