ATS Display zrobiło olśniewające wrażenie na prestiżowym konkursie display Superstar Awards, który miał miejsce 17 i 18 października 2023 r. w Moguncji. Zgromadziliśmy się tam z najlepszymi designerami i producentami, aby docenić innowacyjne rozwiązania w branży materiałów POS.

Po pierwsze, z dumą odebraliśmy BRĄZ za nasz znakomity stand Malts of Distinction Premium Display. To dzieło sztuki, zaprojektowane na zlecenie HH Global w imieniu Beam Suntory, to nie tylko stojak – to inwestycja w podniesienie rangi prezentowanych marek i zwiększenie sprzedaży w dowolnej przestrzeni handlowej.

To nie koniec emocji! Otrzymaliśmy również ZŁOTO za wyjątkowe „rękodzieło” w kategorii niskonakładowych produkcji. Nasz projekt Baru Tequila Patron stworzony dla Bacardi-Martini Polska, stanowi bramę do autentycznych meksykańskich doświadczeń, odzwierciedlając istotę marki Tequila Patron: czyste, minimalistyczne, wyrafinowane i odważne oblicze lidera.

Dziękujemy za nieustanne zaufanie. To, co nas wyróżnia, to nasza zdolność do dostarczania wyjątkowych rozwiązań w konkurencyjnym otoczeniu. Bądźcie z nami, śledźcie nasze aktualności i przygotujcie się na jeszcze więcej ekscytujących wieści!