Display reklamowy Coca-Cola X-Mas Truck

Display reklamowy X-Mas Truck nawiązuje w bezpośredni sposób do Kampanii Świątecznej Coca-Cola. Pomysłodawcą projektu ciężarówki był zespół Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Bardzo realistycznie odwzorowana kabina i naczepa ciężarówki dzięki swoim wymiarom pozwala na swobodne wejście dziecka, jak i osób dorosłych do środka ekspozycji – co dostarcza wiele zabawy i radości. Zastosowanie w displayu reklamowym rozwiązań interaktywnych w postaci czujnika ruchu uruchamiającego melodię świąteczną oraz mrugające oświetlenie LED, uruchamiane w momencie gdy ktoś obok przechodzi, to niewątpliwie wartości dodane zwracające uwagę w miejscu sprzedaży i zachęcające do dodatkowych zakupów.

Wykonana na specjalne zamówienie świąteczna ciężarówka jest flagową realizacją z naszej grupy produktów szytych na miarę. Naczepa ciężarówki mierząca przeszło 6 m może pomieścić nawet do 6 palet.

W 2016 roku Coca – Cola X-Mas Truck zdobywał nagrody w dwóch międzynarodowych konkursach: POPAI AWARDS Paris 2016 oraz ITALIAN POPAI AWARDS 2016.

KlientCoca-Cola HBC PolskaRok2021