Ekspozytor Glorifier Krupnik Old Liqueur

Jedyny w swoim rodzaju trunek nawiązujący swym charakterem do szlachetnej, sięgającej średniowiecza tradycji wytwarzania alkoholi na bazie miodu. Dziś nadal jest produkowany według starych receptur i dojrzewa leżakując w dębowych kadziach. Swój harmonijny smak zawdzięcza specjalnie dobieranym gatunkom prawdziwego miodu pszczelego i nalewom korzenno-ziołowym.

Głównym celem zaprojektowania i wykonania ekspozytora było przedstawienie światu marki i wyróżnienie nowego produktu – Krupnik Old Liqueur. Krupnik to produkt dobrze znany, o ugruntowanej renomie, jednak pojawiający się w nowej odsłonie. Rebrandingowi uległy jego wszystkie elementy: butelka, etykieta i zakrętka.

W zamyśle Glorifier nawiązywać ma do nowej odsłony butelki z naciskiem na najbardziej charakterystyczny symbol marki od samego jej początku – niedźwiedzia. Motyw przewodni wykorzystaliśmy w podświetlanych plecach, które tworzą tło dla butelki. Forma w jakiej przygotowaliśmy podświetlenie uwidacznia się w detalach. Logo jest delikatnie doświetlone z dobrze dobraną kolorystyką, a delikatne refleksy światła rozchodzą się na boki, tworząc satysfakcjonujący efekt. Kierunek usłojenia i kolor drewna wraz ze złoto zdobionym logo jest spójne, przemyślane i estetyczne.

KlientUnited BeveragesRok2023