Multibrand Premium Display

Wyjątkowe rozwiązanie, które przenosi esencję wyrafinowania i luksusu na nowy poziom. Display multibrandowy został wykonany z najwyższej jakości materiałów, emanując luksusem i przechwytując istotę prezentowanych marek, oczarowując klientów swoim blaskiem. Każdy element, starannie zaprojektowany i wyprodukowany przez zespół ATS Display, sprawia, że marki błyszczą w najbardziej zachwycający sposób. Dzięki ergonomicznym kształtom i atrakcyjnym cechom, łatwo przyciąga uwagę i budzi podziw, stanowiąc niezaprzeczalny symbol prestiżu oraz wyjątkowości prezentowanych produktów. Rozwiązania, charakteryzujące się ponadczasowym designem i doskonałą jakością wykonania, umacniają pozycję liderów w konkurencyjnych kategoriach.
Stand multibrandowy, to deklaracja, która rezonuje zarówno z entuzjastami marek premium, jak i koneserami, pozostawiając niezapomniane wrażenie luksusu. Zaufanie klientów do marki Bacardi, znanej ze swojego bogatego dziedzictwa i wysokiej jakości, oraz pozostałe luksusowe marki premium, każda z własną unikalną historią i zobowiązaniem do doskonałości, z pewnością również znajdą na tej ekspozycji swoich zadowolonych klientów.
Dzięki zaufaniu Bacardi oraz eksperckiemu doświadczeniu zespołu ATS Display, kreacja i produkcja tego rozwiązania zakończyły się niezrównanym sukcesem.
Don’t do it yourself, because we KNOW HOW to display!

KlientBacardi Martini Polska Sp. z o.o.Rok2023