Projekt obejmuje przede wszystkim rozbudowę nowej powierzchni magazynowej i załadunkowej, co równocześnie pozwoli na powiększenie powierzchni produkcyjnej. Nowa hala magazynowa pomieści ok. 600 miejsc paletowych i będzie miała 11 metrów wysokości, co kwalifikuję ją jako magazyn wysokiego składowania. Takie rozwiązanie ma na celu obniżenie kosztów składowania załadunku oraz efektywniejsze wykorzystanie powierzchni magazynowej. Wraz z rozbudową, w zakładzie produkcyjnym powstaną nowe powierzchnie produkcyjne, co pozwoli na kolejne inwestycje w nowoczesne technologie i rozbudowę parku maszynowego. Zakończenie rozbudowy planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku.

Równocześnie w ostatnich miesiącach rozpoczął się proces wdrażania innowacyjnych rejestratorów czasu pracy z czytnikami linii papilarnych zintegrowanych z firmowym CRM-ERP, który obejmuje wszystkie działy produkcji. Takie rozwiązanie znacznie usprawni i przyspieszy procesy w zakładzie produkcyjnym poprzez natychmiastową alokację czasów pracy do odpowiednich projektów. Zmiany planowane są również w obszarze polityki pracowniczej, sprecyzowana została ścieżka kariery pracownika produkcji, planowane jest także zwiększenie zatrudnienia.

W zakładzie produkcyjnym w Wiązownie produkowane są materiały POS, które do tej pory trafiły na ponad 50 rynków w Europie i na świecie. Decyzja o rozbudowie zakładu produkcyjnego jest podyktowana organicznym rozwojem organizacji i dążeniem do zwiększenia mocy produkcyjnych.