Kolejny sukces na koncie ATS Display! Po raz trzeci z rzędu nasza realizacja zdobyła nagrodę główną w prestiżowym włoskim konkursie organizowanym przez Retail Institute Italy! W tym roku w kategorii POP materials with digital wyróżniona została ekspozycja spektakularna Santa’s Toy Factory. Instalacja została zaprojektowana i wyprodukowana przez zespół ATS Display na potrzeby świątecznej kampanii Coca-Coli.

Na etapie powstawania projektu naszą inspiracją była fabryka zabawek Świętego Mikołaja. Stąd pojawiły się liczne pudełka na prezenty, bombki i świąteczne skarpety. Głównym założeniem ekspozycji POS były interaktywne rozwiązania. Centralnym punktem zabudowy, będącym jednym z założeń briefu są dwa ekrany z czujnikami ruchu Kinect. Zainstalowana aplikacja, autorstwa agencji Lemon & Orange wykrywa ruch ręki i umożliwia rzucanie wirtualnymi śnieżkami w bałwanka pojawiającego się na ekranie, co zachęca do interakcji w miejscu sprzedaży. Na jednym z boków umieszczony został tablet wyświetlający świąteczny film reklamowy Coca-Coli. Taka spektakularna ekspozycja POS przyciąga uwagę Klientów w każdym wieku.

Wyróżnienie w tym konkursie to dla nas zaszczyt – szczególnie, że zdobywamy je po raz trzeci z rzędu! Włochy to mekka projektantów i designu, dlatego też ta nagroda jest dla nas powodem do dumy. W poprzednich latach odznaczone zostały nasze displaye Chupa Chups Car i Coca Cola X-mas Truck. Oczywiście również w pełni zaprojektowane i wyprodukowane przez nasza firmę.