Jako producent materiałów POS, kreatywność to jeden z największych atutów. Wspomagaliśmy proces wprowadzania na polski rynek napojów Adez i Fuze Tea projektując i produkując dla tych marek spektakularne display’e POS. Na koniec roku wsparliśmy również świąteczną kampanię Coca-Coli produkując POSM Christmas Room, ekspozycję o imponujących gabarytach i rozwiązaniach interaktywnych. Jak zwykle dostarczaliśmy też regały reklamowe za granicę. Niektóre z nich, jak display dla marki Nivea czy stand reklamowy dla greckiego Mythosa, prezentowaliśmy w naszych mediach społecznościowych.

Nasze najlepsze realizacje POSM brały udział w konkursach branżowych organizowanych w Polsce, Francji i Włoszech. Z sukcesami – nasze materiały POS zdobyły w 2018 roku aż 7 nagród branżowych. Zostaliśmy docenieni także jako pracodawca, zdobywając tytuł „Pracodawcy Roku” w konkursie „Złoty Wiąz”.

2018 rok był rokiem intensywnego rozwoju. Oddaliśmy do użytku nowy magazyn wysokiego składowania, z sukcesem także przeszliśmy proces recertyfikacji normy ISO 9001:2015. Pod koniec roku świętowaliśmy cztery jubileusze 15-lecia oraz jedno 10-lecie naszych pracowników! W Narodowy Dzień Ziemi posadziliśmy ponad 200 drzew na terenie siedziby firmy, a nasi pracownicy mieli możliwość w pełni cieszenia się sezonem na jabłka!

 

Produkcja standów reklamowych to najważniejszy, ale nie jedyny obszar naszej działalności. W zeszłym roku, jak zwykle mocno stawialiśmy na działalność charytatywną i wsparcie lokalnej społeczności. W styczniu zaangażowaliśmy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a nasi pracownicy zebrali środki pieniężne na wsparcie polskich szpitali. Wsparliśmy Fundację Rodzin Adopcyjnych, Schronisko w Celestynowie, na Dzień Dziecka podarowaliśmy prezenty dzieciom ze świetlic środowiskowych. Dołączyliśmy też, w kooperacji z naszymi klientami, do Szlachetnej Paczki!

Mamy nadzieję, że 2019 rok będzie dla nas jeszcze lepszy w każdym aspekcie!