Jak co roku, z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w 11 edycji konkursu branżowego POS Stars 2019, który miał miejsce 18 i 19 września w Warszawie.

Czynnie uczestniczyliśmy w targach i dumnie prezentowaliśmy własne kreacje. W tym roku zgłoszonych zostało ponad 50 różnych realizacji, zatem poprzeczka ustawiona przez konkurencję była bardzo wysoko. Tym bardziej chcemy z radością ogłosić, że zostaliśmy docenieni za nasze display’e aż w 2 kategoriach!

Kolejny raz udowodniliśmy, że profesjonalne podejście, pasja i wiedza, którą posiadamy zasługują na wyróżnienie, dlatego don’t do it yourself beacuse we KNOW HOW to display!

Nasza wyjątkowa realizacja Hortex WoW Expo stworzona dla marki Hortex wygrała GŁÓWNĄ NAGRODĘ w kategorii Napoje.

Celem projektu było zwrócenie uwagi na szeroką gamę napojów owocowych Hortex i aktywowanie ich sprzedaży. Motywem przewodnim i hasłem wspierającym kampanię reklamową było „Orzeźwia jak nie wiemy co”. Praca nad tym projektem sprawiła nam ogromną przyjemność.

Whiskas „CAT” Display został doceniony w kategorii Przemysł, gdzie zdobył GŁÓWNĄ NAGRODĘ.

To odważny projekt zrealizowany dla znanej marki Whiskas. Zastosowanie wyróżniającej się bryły w kształcie kota, jak również kolorystyki spójnej z produktami marki sprawia, że nie można przejść obok tej realizacji obojętnie.