W związku z zaistniałym stanem epidemicznym pragniemy poinformować, że w firmie ATS Display Sp. z o.o. podjęliśmy działania, które w sposób odpowiedzialny i racjonalny wypełniają zalecenia prewencyjne, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

W naszym biurze oraz halach produkcyjnych wprowadziliśmy procedury profilaktyczne, które nie tylko zapewniają właściwą higienę miejsca pracy, ale również ograniczają do absolutnego minimum niewskazane w obecnej chwili kontakty bezpośrednie miedzy pracownikami.

Zmianie uległ system pracy działu produkcji. Oznacza to dłuższe przerwy pomiędzy zmianami, podczas których wietrzone są pomieszczenia produkcyjne jak również systematycznie odkażane są powierzchnie i maszyny. Pracownicy biurowi pracują w trybie zdalnym. Wszyscy opiekunowie kont pozostają do Państwa dyspozycji niezmiennie drogą telefoniczną oraz mailową.

Chcielibyśmy poinformować również, że dzięki wprowadzonym przez nas środkom ostrożności możemy bez przeszkód realizować już zlecone przez Państwa prace, jak również podjąć się realizacji nowych projektów.

W tym trudnym czasie pełnym niepewności i wyzwań, życzymy Państwu oraz sobie wytrwałości oraz skupienia na priorytetowych kwestiach jakim jest zadbanie o siebie i najbliższych.

Zarząd ATS Display Sp. z o.o.