Wspaniałe wieści! Z dumą ogłaszamy, że właśnie w maju 2023 roku uruchomiliśmy naszą nową aplikację – ATS Assemble QR!

ATS ASSEMBLE QR to innowacyjne narzędzie, które umożliwia odczytywanie instrukcji montażu naszych produktów w formie elektronicznej za pomocą kodów QR. Nasza aplikacja powstała z myślą o ochronie środowiska i zrównoważonym rozwoju, dlatego ograniczając ilość wody oraz papieru przyczyniamy się do zmniejszenia naszego śladu węglowego.

Dzięki ATS ASSEMBLE QR możemy generować unikalne kody QR, pod którymi kryją się instrukcje montażu naszych standów, dotychczas dostarczane w formie papierowej. Te kody są następnie umieszczane na zestawach montażowych naszych display’ów. Klient, skanując kod QR, ma natychmiastowy dostęp do swojej indywidualnej strony internetowej, na której znajdują się instrukcje montażu w formacie PDF oraz filmy instruktażowe z naszego kanału YouTube.

To nie wszystko! ATS ASSEMBLE QR oblicza również ilość wody, która zostałaby zużyta do wyprodukowania papieru przeznaczonego do druku instrukcji, które zastąpiliśmy naszą elektroniczną formą. Ta informacja jest  dostępna dla wszystkich użytkowników aplikacji, co pozwala mocniej docenić wpływ aplikacji na ochronę naszej planety.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym nowym etapem!  Dziękujemy, że jesteście częścią naszej misji! 🙌🌿

O naszej aplikacji przeczytacie również w sekcji ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.