Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że firma ATS DISPLAY została wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za rok 2022.
Ten prestiżowy certyfikat jest przyznawany przez renomowaną firmę Dun & Bradstreet, lidera w dziedzinie dostarczania informacji biznesowych i danych handlowych na całym świecie.
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to wyróżnienie, które potwierdza solidność i stabilność finansową firmy. Jest to znak rozpoznawczy, który daje klientom pewność, że ATS DISPLAY jest wiarygodnym partnerem biznesowym. Jest on rezultatem ciężkiej pracy, zaangażowania i doskonałych wyników, które firma osiągnęła w ciągu roku 2022.

Firma Dun & Bradstreet działa na międzynarodowym rynku od ponad 180 lat i jest uznawana za autorytet w dziedzinie dostarczania informacji biznesowych. Posiada szeroką bazę danych, która obejmuje setki milionów firm na całym świecie. Dun & Bradstreet analizuje różne czynniki, takie jak historię płatności, stabilność finansową, ratingi kredytowe i inne wskaźniki, aby ocenić wiarygodność firm.
Przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej przez Dun & Bradstreet to potwierdzenie, że ATS DISPLAY spełnia wysokie standardy finansowe i jest nie tylko firmą godną zaufania, ale także posiada silną pozycję na rynku.

Po więcej szczegółów dotyczących certyfikatu oraz ratingu Dun & Bradstreet zapraszamy do sekcji –> Zrównoważony Rozwój.