Kasama Cake Stand

Kasama Rum to rum prawdziwie międzynarodowy. Jest destylowany na Filipinach, a butelkowany w Polsce, dzięki twórczyni marki – Alexandrze Dordzie. Rodzina pomysłodawczyni rumu Kasama posiada destylarnię znanej na świecie Chopin Vodka. Kasama Rum jest wytwarzany z soku z trzciny cukrowej i dojrzewa siedem lat w beczkach z amerykańskiego dębu, w których kiedyś znajdował się Bourbon.
Każda butelka przywodzi na myśl tropiki, aromat dojrzałego ananasa, wsparty nutami brązowego cukru i wanilii. Marka oddaje cześć zarówno polskiemu, jak i filipińskiemu dziedzictwu swojej założycielki, kultywując pozytywne nastawienie związane z życiem na wyspie, na której ludzie spotykają się, aby świętować! Kasama znaczy „RAZEM”!
Sampaguita – narodowy kwiat Filipin oraz rodzima flora i fauna stały się prawdziwą inspiracją dla projektu naszego standu dla Kasama. Grafika stworzona na podobieństwo znaczka pocztowego nadaje ekspozycji prawdziwie podróżniczą atmosferę, ponieważ projektując i wykonując stand, uchwyciliśmy esencję skąpanych w słońcu wysp. Kasama Cake Stand został przygotowany z materiałów trudnopalnych dla strefy wolnocłowej na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

KlientPodlaska Wytwórnia Wódek "Polmos" S.A.Rok2023