Bar Tequila Patrón

PATRÓN to istniejąca od 1989 roku destylarnia, marka oraz producent jednej z najlepszych tequili na świecie, której produkcja osiąga ok. 2 milionów litrów rocznie. Nazwa destylarni z języka hiszpańskiego oznacza „wzór”, co mówi samo za siebie. PATRÓN jest produkowany z drobiazgową precyzją i dbałością o szczegóły na każdym etapie: począwszy od ręcznych zbiorów najlepszych owoców agawy Weber Blue, poprzez tradycyjny proces destylacji, aż do ręcznego etykietowania, numerowania i podpisywania każdej butelki.
Punktem wyjściowym do projektu baru Tequili Patron, który wyprodukowaliśmy na zlecenie Bacardi-Martini było nawiązanie do kultury Meksyku, która zyskuje na popularności na całym świecie, od jedzenia i napojów po sztukę. A to właśnie Tequila Patron jest najcenniejszą marką alkoholową na świecie z głęboko zakorzenionym meksykańskim dziedzictwem .

Nasze dążenie do doskonałości i perfekcji jest widoczne we wszystkim, co robimy. Dlatego w naszym projekcie skupiliśmy się na najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych elementach marki Tequili Patron. Bar, który wyprodukowaliśmy nawiązuje do stylu reprezentowanego przez Tequilę Patron – czysty, minimalistyczny i wyrafinowany a jednocześnie śmiały, asertywny i pewny podczas prezentacji – jak przystało na prawdziwego leadera. W projektowaniu baru inspirowaliśmy się naturą i kulturą Meksyku. Wykorzystaliśmy w produkcji metal, płyty wiórowe z fornirem drewnianym i blaty z corianu imitujące kamień. Całość wzbogacały ponad metrowe agawy ustawione przy frontowym barze.

KlientBacardi - MartiniRok2023